Krtkovanie – prepchávanie odpadov Trenčín a okolie

Ak hľadáte účinné a efektívne riešenie na krtkovanie a prepchávanie odpadov v Trenčíne, ste na správnom mieste.

Profesionálne čistenie odpadov a kanalizácií Trenčín - Nonstop 24/7

Ak práve čítate túto stránku, s veľkou pravdepodobnosťou máte problém s upchatým odpadovým potrubím. Domáce pokusy o krtkovanie určite stroskotali a Vaše odtoky sa stále plnia vodou. Tak ako s autom idete do autoservisu, tak upchaté odpady treba prenechať krtkovačom – porfesionálom. Ponúkame Vám rýchlo pomoc – využite naše profesionálne krtkovanie v Trenčíne, ktoré Vás zbaví problémov s upchatými odtokmi. Celý okres Trenčín a o okolie.

Upchaté odtokové potrubie nie je naozaj jednoduchá záležitosť. Domáce prepchávanie odpadov nemá žiadny efekt, alebo len veľmi krátkodobý. Najviac kritické miesta, kde sa môže upchať potrubie sú kuchyňa a kúpeľňa. Asi najčastejšie sa v našej praxi stretávame s upchatým kuchynským drezom. Spôsobujú to hlavne zvyšky jedál, mastnota, alebo rôzne nečistoty, ktoré skončia v odpadovom potrubí alebo sifóne. Tieto usadeniny sa postupne prichytávajú na vnútorné steny potrubia a časom spôsobia úplné upchatie odtoku. Upchatá kanalizácia sa môže prejaviť napr. bublaním vody v záchode – to signalizuje upchaté WC – záchod. Môžete sa spoľahnúť, že si poradíme s každou upchávkou v potrubí – aj tou najtvrdšou. Krtkovanie, ktoré 100% pomôže a za dobrú cenu. Nestrácajte zbytočne čas ani nervy a upchaté odpady zverte profesionálom ! Rýchla 1. pomoc s upchatým odpadom za dobrú cenu.

Čistenie a prepchávanie odpadov Trenčín a okolie:

 • Krtkovanie Trenčín – Nemšová, Trenčianske Teplice, Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka. Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá. Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce, Sihoť, Biskupice, Istebník, Kubrá, Kubrica, Opatová, Orechové, Záblatie, Zlatovce.
Krtkovanie Trenčín - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie za dobré ceny
Čistenie upchatého drezu krtkovaním za dobrú cenu

Čistenie upchatého drezu krtkovaním

Upchatý odpad v kuchyni je nočnou morou každej gazdinky. Neodtekajúci kuchynský drez, alebo umývačka riadu, ktorá nevypúšťa do odpadu je signálom že odpadové potrubie je upchaté. Elektromechanické krtkovanie odpadov a vysokotlakové čistenie spoľahlivo prepchajú a dokonale prečistia všetky odtokové potrubia v kuchyni. Čistenie upchatého drezu profesionálnou technikou za férové ceny.

Čistenie upchatého WC - záchoda - umývadla - vane krtkovaním za dobrú cenu

Čistenie upchatého WC krtkovaním

Kyslý zápach v dome alebo byte, bublanie vody v záchode, stojaca voda v umývadle – to sú všetko znaky upchatých odtokov v kúpeľni. Naša profesionálna technika prepchá a prečistí všetky odpadové potrubia v kúpeľni. Používame elektromechanické a vysokotlakové krtkovanie, ktoré je 100% efektívne. Čistenie upchatého WC – záchoda, vane, sprchového kúta, umývadla za férové ceny v Trenčianskom kraji.

Elektromechanické čistenie odpadov za dobré ceny v Trenčianskom kraji

Elektromechanické krtkovanie - čistenie a prepchávanie odpadov

Elektromechanické krtkovanie odpadov je veľmi efektívny a bezpečný spôsob čistenia upchatej kanalizácie či odtokov. Používa sa na menšie priemery potrubiaa a nespôsobí vyplavenie splaškov do objektu ako je to pri vysokotlakovom čistení. Krtkovanie špirálou je postavené na mechanickom odstránení nánosov z vnútorných stien odpadového potrubia. Prepchávanie nečistôt a upchávok v potrubí realizujeme pomocou prenosného výkonného stroja. Tento krtkovací stroj obsahuje špirálu, ktorú poháňa elektromotor. Ohybná oceľová špirála je ukončená hrotom a dokáže efektívne prečistiť i rôzne záhyby a tvary potrubia. Hroty, nadstavce a frézovacie hlavice sú vymeniteľné podľa profilu potrubí a typu čistenej upchávky. Elektromechanické čistenie je ideálne pre menšie profily potrubí kanalizácie od DN 32 až DN 125. Špirálové krtkovanie si hravo poradí aj s 90 stupňovými kolenami. Elektrický krtko sa jednoducho ovláda a disponuje vysokou výkonnosťou, ktorá je nastaviteľná podľa potreby.
Ak sa odpadové potrubie opakovane upcháva, vieme ho skontrolovať inšpekčnou kamerou a presne zistiť, prečo nie je hladký odtok.

 • Ideálne pre krtkovanie odpadových potrubí menších priemerov – kuchynských drezov, umývadiel, vaní, sprchový kútov a pod.

Ak by aj po čistení pretrvávali problémy s neodtekajúcou kanalizáciou, pomocou monitoringu zistíme presnú blokádu a následne ju odstránime.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vďaka vysokému tlaku vody, na ktorom je táto metóda čistenia kanalizácie založená, Vám dokonale vyčistíme usadeniny aj pevné prekážky vo Vašej zvislej alebo ležatej kanalizácie od priemeru DN 50 až po DN 300.  V krtkovacom vozidle s nádržou je umiestnený robustný stroj s vysokotlakovým čerpadlom. Naňho je cez hydraulický bubon pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľkých desiatok metrov. Táto hadica je ukončená tryskou, ktoré máme viacero druhov. Trysky meníme podľa profilu potrubí a druhu čisteného kanalizačného potrubia. Hydročistenie kanalizácie vodným tlakom patrí medzi najviac používané metódy na celom svete. Ide o najlepší spôsob, ako sa zbaviť rôznych typov nečistôt a usadenín v potrubí, vrátane mastnôt, vlasov, cudzích predmetov, a dokonca aj koreňov stromov. Toto tlakové krtkovanie dokonale vyčistí vnútorné steny potrubia s prietokom vody 70l/min a 160bar. Po čistení zostane potrubie ako nové.

 • Toto čistenie je vhodné pre väčšie priemery kanalizačného a odpadového potrubia.

Toto čistenie nám umožňuje prečistiť kanalizáciu z vonkajšej revíznej šachty bez nutnosti vstupu do domu. Veľmi rýchle obnovenie upchatého potrubia, minimálne riziko poškodenia potrubia. Krtkovací stroj HydroJet má veľkú čistiaca schopnosť vďaka vysokému tlaku vody.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie za dobrú cenu
Elektromechanické čistenie odpadov za dobré ceny v Trenčianskom kraji

Mechanické čistenie odpadov – krtkovanie

Elektromechanické krtkovanie špirálovým krtkom je najbežnejšie prečisťovanie upchatých odpadov a kanalizácií. Krtkovanie sa robí robustným elektromechanickým strojom, ktorý pomocou roztočenej špirály dôkladne prebije všetky usadeniny v potrubí. Najčastejšie sa využíva na menšie priemery odtokových potrubí v kuchyni, alebo kúpeľni. Poradí si aj s rôznymi zákutiami, spádmi v odtokoch. Dokáže vyčistiť potrubie do veľkej dĺžky.

Viac informáciií
Vysokotlakové čistenie kanalizácie za dobrú cenu

Tlakové čistenie kanalizácie

Tam, kde špirálovému krtkovaniu dochádza dych, pomôže čistenie kanalizácie vysokým tlakom. Realizuje sa pomocou výkonného vysokotlakového stroja, ktorý pomocou trysiek prerazí upchávky aj v potrubiach, ktoré majú väčšie priemery. Týmto vysokotlakovým strojom disponujú iba špecializované krtkovacie firmy. Je to najviac využívaná metóda čistenia kanalizácií na svete. Zároveň toto prečistenie tlakom pôsobí aj preventívne.

Viac informáciií
Frézovanie potrubia za dobré ceny v Trenčianskom kraji

Frézovanie potrubia od tvrdých usadenín

Frézovanie potrubia je špeciálna metóda krtkovania, ktorá odstráni z vnútorných stien potrubia aj tie najtvrdšie usadeniny – ako napr. malta, betón, močový kameň, prerastené korene v kanalizácii a pod. Tieto tvrdé upchávky sa doslova odbrúsia z potrubia špeciálnymi frézovacími hlavicami. Dá sa použiť aj pomocou špirálového krtkovania aj pomocou vysokotlakového čistenia. Po odfrézovaní usadenín vieme potrubie skontrolovať kamerou.

Viac informáciií

Prečo krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie od nás?

 • Rýchla 1. pomoc s upchatou kanalizáciou

  Upchaté odpadové a kanalizačné potrubie je havarijný stav, ktorý treba neodkladne vyriešiť. Preto je rýchla pomoc kľúčová, aby upchaté odtoky nenapáchali viac škody na Vašom majetku. Vieme byť u Vás do pár hodín a komplexne vyriešiť problém s upchatými odpadmi a odtokmi.
 • Moderná a účinná technika

  Disponujeme profesionálnou technikou, ktorá je používaná na celom svete. Nejedná sa o hobby nástroje, ale efektívne stroje s vysokým výkonom. Tieto moderné čistiace stroje nám umožňujú prepchať akúkoľvek prekážku v potrubí. Neexistuje usadenina v kanalizácii, ktorú by dôsledne neprebili.
 • Komplexnosť služieb

  Čistením upchatých odpadov naše služby nekončia. Aby sme poskytli ten najlepší servis – poskytujeme komplexné služby. Do vnútra kanalizačného potrubia sa vieme pozrieť inšpekčnou kamerou. Monitoring potrubia Vám odhalí každý problém v kanalizácii. Naša trasovacia technika Vám zase nájde, kde presne je potrubie uložené. Somozrejmosťou sú vodoinštalačné práce.
 • Dobrá cena

  Pri každej službe alebo výrobku každého zaujíma v provom rade cena. Krtkovanie je na tom úplne rovnako. Veľa krát sa nám stalo, že najlacnejšie krtkovanie bolo v konečnom výsledku najdrahšie. Prečo najdrahšie? Ak Vám krtkovanie robí amatér, tak sa problém vráti expresne rýchlo – a budete upchatý odpad riešiť opakovane. Amatérskymi prístrojmi z hobby marketu sa efektívne kanalizácia nedá vyčistiť – resp. na krátky čas. To dokážu výhradne iba profesionálne stroje s odbornou obsluhou. Dobrá cena za krtkovanie je iba vtedy, ak je potrubie na 100% vyčistené a prepchané účinnou technikou. Po profesionálnom čistení je kanalizácia plne funkčná dlhé roky.
Krtkovanie Trenčín 24/7 - Nonstop čistenie odpadov a kanalizácií

Krtkovanie - prepchávanie odpadov Trenčín - 24/7 - nonstop linka

Ak Vás zastihol problém s upchatým odpadom alebo kanalizáciou – neváhajte nás kontaktovať. Pracujeme non-stop t.j. zastihnete nás cez víkendy, sviatky alebo v hocijakú nočnú hodinu. Dobre vieme, že upchatý odpad vie napáchať veľké škody, pre je veľmi dôležité tento havarijný stav čo najskôr odstrániť.

Často kladené otázky

Ak mám upchatý odpad - pomôžu mi domáce spôsoby prepchatia odpadov?

Ak je odpadové a kanalizačné potrubie veľmi upchaté, domáce spôsoby krtkovania sú na to prikrátke. Možno sa Vám bude zdať, že ste to vyriešili nejakou chémou, alebo horúcou vodou – ale vedzte, že je to iba na krátky čas.

 • Dôkladne vyčistiť vnútorné steny od rôznych usadenín dokážu spoľahlivo a na dlhý čas vyčistiť iba profesionálne krtkovacie stroje.
 • Ak vlhnutie stien nespôsobuje porucha na kanalizácii, bude nutné profesionálne podrezanie muriva.
Ak si Vás zavolám - koľko stojí u Vás krtkovanie?

Je veľmi ťažké určiť fixný cenník profesionálneho čistenia odpadov – krtkovania. Upchávky bývajú v rôznych úsekoch, upchávky môžu mať rôzne dĺžky a pod. Konkrétnu situáciu vieme zhodnotiť až na mieste a povedať cenu za krtkovanie.

 • U nás sa môžete spoľahnúť, že cena bude vždy férová.
 • Amatérskymi spôsobmi alebo strojmi sa dokonale potrubie vyčistiť nedá – to treba mať na pamäti. Najlacnejšie krtkovanie je iba vtedy, ak je spravené profesionálnymi strojmi, ktoré obsluhujú skúsení krtkovači. Takto budete mať istotu minimálne na 5 až 10 rokov, dokiaľ si zase potrubie neupcháte.
 • Za aký čas bude Vaše potrubie upchaté závisí predovšetkým od Vás – ako sa budete oňho starať. Radi Vám poskytneme cenné rady, aby Vám kanalizácia slúžila bez problémov čo najdlhšie.
Môžem využiť Vaše služby v okrese Trenčín?

Áno – krtkovanie a všetky naše služby poskytujeme pre zákazníkov v celom okrese Trenčín:

 • Trenčín, Nemšová, Trenčianske Teplice. Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka. Chocholná-Velčice, Ivanovce. Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce. Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá. Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie. Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce
Výsledky hľadania •