Krtkovanie odpadov – výhodne – rýchlo Okres Prievidza

Sme špecializovaná firma na krtkovanie – čistenie upchatých odpadov a kanalizácií. Naša profesionálna technika prepchá každú usadeninu. Rýchly zásah – výhodná cena. Celý okres Prievidza.

Čistenie a prepchávanie upchatých odpadov a kanalizačných potrubí - okres Prievidza 24/7

 • Ak prvý krát počujete slovo krtkovanie – vedzte, že to nie je nič iné ako profesionálne čistenie a prepchávanie upchatých odpadov.

Ak práve čítate tento text, zrejme u Vás nastal problém s upchatým odpadovým potrubím. Domáce spôsoby čistenia a prepchávania potrubia stroskotali a Vaše odtoky sa stále plnia vodou. Je to nepríjemný stav, ktorí doslova každú domácnosť alebo firmu dá do havarijného stavu a paralyzuje normálne fungovanie. Ponúkame Vám rýchlu pomoc – využite naše profesionálne krtkovanie, ktoré Vás zbaví problémov s upchatými odtokmi a odpadovými potrubiami a dá váš kanalizačný systém do top stavu. Celý okres Prievidza a o okolie.

 

Upchaté odtokové potrubie nie je naozaj jednoduchá záležitosť. Domáce prepchávanie odpadov nemá žiadny efekt, alebo len veľmi krátkodobý. Najviac kritické miesta, kde sa môže upchať potrubie sú kuchyňa a kúpeľňa. Asi najčastejšie sa v našej praxi stretávame s upchatým kuchynským drezom. Spôsobujú to hlavne zvyšky jedál, mastnota, alebo rôzne nečistoty, ktoré skončia v odpadovom potrubí alebo sifóne. Tieto usadeniny sa postupne prichytávajú na vnútorné steny potrubia a časom spôsobia úplné upchatie odtoku. Upchatá kanalizácia sa môže prejaviť napr. bublaním vody v záchode – to signalizuje upchaté WC – záchod. Môžete sa spoľahnúť, že si poradíme s každou upchávkou v potrubí – aj tou najtvrdšou. Krtkovanie, ktoré 100% pomôže a za dobrú cenu. Nestrácajte zbytočne čas ani nervy a upchaté odpady zverte profesionálom ! Rýchla 1. pomoc s upchatým odpadom za dobrú cenu.

Krtkovanie odpadov a kanalizácií Prievidza a okolie:

 • Krtkovanie v okrese Prievidza – Bojnice, Bystričany, Čavoj, Čereňany, Chrenovec – Brusno, Chvojnica, Cigeľ, Diviacka Nová Ves, Diviaky nad Nitricou. Dlžín, Dolné Vestenice, Handlová, Horná Ves, Horné Vestenice, Jalovec, Kamenec pod Vtáčnikom, Kanianka, Kľačno, Kocurany, Koš, Kostolná Ves, Lazany, Lehota pod Vtáčnikom. Liešťany, Lipník, Malá Čausa, Malinová, Nedožery – Brezany, Nevidzany, Nitrianske Pravno. Nitrianske Rudno, Nitrianske Sučany, Nitrica, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Oslany, Podhradie, Poluvsie, Poruba, Pravenec, Prievidza, Radobica, Ráztočno. Rudnianska Lehota, Sebedražie, Seč, Šútovce, Temeš, Tužina, Valaská Belá, Veľká Čausa, Zemianske Kostoľany.
Krtkovanie Prievidza - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie za dobré ceny
Čistenie upchatého WC - záchoda - umývadla - vane krtkovaním za dobrú cenu

Čistenie upchatého WC krtkovaním

Kyslý zápach v dome alebo byte, bublanie vody v záchode, stojaca voda v umývadle – to sú všetko znaky upchatých odtokov v kúpeľni. Naša profesionálna technika prepchá a prečistí všetky odpadové potrubia v kúpeľni. Používame elektromechanické a vysokotlakové krtkovanie, ktoré je 100% efektívne. Čistenie upchatého WC – záchoda, vane, sprchového kúta, umývadla za férové ceny v Trenčianskom kraji.

Čistenie upchatého drezu krtkovaním za dobrú cenu

Čistenie upchatého drezu krtkovaním

Upchatý odpad v kuchyni je nočnou morou každej gazdinky. Neodtekajúci kuchynský drez, alebo umývačka riadu, ktorá nevypúšťa do odpadu je signálom že odpadové potrubie je upchaté. Elektromechanické krtkovanie odpadov a vysokotlakové čistenie spoľahlivo prepchajú a dokonale prečistia všetky odtokové potrubia v kuchyni. Čistenie upchatého drezu profesionálnou technikou za férové ceny.

Upchatý odtok v kuchyni

Kuchyňa patrí medzi najkritickejšie miesta, čo sa týka upchatých potrubí. Problém je hlavne kuchynský drez, v ktorom končia veci, ktoré často upchávajú odtok. Jedná sa hlavne o zvyšky jedál, mastnotu a pod.

 • Čistenie odtoku kuchynského drezu

  Profesionálne krtkovanie Vám pomôže s upchatým drezom. Používame elektromechanické prepchávanie – prípadne tlakové čistenie.
 • Prepchávanie odtoku umývačky riadu

  Uvoľnenie odtoku umývačky riadu – elektromechanické krtkovanie špirálou.
Upchatý odtok v kuchyni - vyčistií krtkovanie
Upchatý odtok v kúpeľni - krtkovanie za dobrú cenu

Upchatý odtok v kúpeľni

V kúpeľni je najviac problémové miesto WC a umývadlo. V záchode skončia častokrát veci, ktoré tam nepatria a potom upchajú potrubie.

 • Čistenie upchatého WC - záchoda - toalety

  Komplexné prečistenie odtoku WC – záchoda.
 • Krtkovanie upchatého umývadla

  Uvoľnenie odtoku a prečistenie odpadového potrubia umývadiel.
 • Čistenie odtokového potrubia vane / sprchového kúta

  Prečistenie odtokových potrubí vaní a sprchových kútov profesionálnou technikou.
Elektromechanické čistenie odpadov za dobré ceny v Trenčianskom kraji

Elektromechanické krtkovanie odpadov

Elektromechanické krtkovanie odpadov je veľmi efektívny a bezpečný spôsob čistenia upchatej kanalizácie či odtokov. Používa sa na menšie priemery potrubiaa a nespôsobí vyplavenie splaškov do objektu ako je to pri vysokotlakovom čistení. Krtkovanie špirálou je postavené na mechanickom odstránení nánosov z vnútorných stien odpadového potrubia. Prepchávanie nečistôt a upchávok v potrubí realizujeme pomocou prenosného výkonného stroja. Tento krtkovací stroj obsahuje špirálu, ktorú poháňa elektromotor. Ohybná oceľová špirála je ukončená hrotom a dokáže efektívne prečistiť i rôzne záhyby a tvary potrubia. Hroty, nadstavce a frézovacie hlavice sú vymeniteľné podľa profilu potrubí a typu čistenej upchávky. Elektromechanické čistenie je ideálne pre menšie profily potrubí kanalizácie od DN 32 až DN 125. Špirálové krtkovanie si hravo poradí aj s 90 stupňovými kolenami. Elektrický krtko sa jednoducho ovláda a disponuje vysokou výkonnosťou, ktorá je nastaviteľná podľa potreby.
Ak sa odpadové potrubie opakovane upcháva, vieme ho skontrolovať inšpekčnou kamerou a presne zistiť, prečo nie je hladký odtok.

 • Ideálne pre krtkovanie odpadových potrubí menších priemerov – kuchynských drezov, umývadiel, vaní, sprchový kútov a pod.

Ak by aj po čistení pretrvávali problémy s neodtekajúcou kanalizáciou, pomocou monitoringu zistíme presnú blokádu a následne ju odstránime.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vďaka vysokému tlaku vody, na ktorom je táto metóda čistenia kanalizácie založená, Vám dokonale vyčistíme usadeniny aj pevné prekážky vo Vašej zvislej alebo ležatej kanalizácie od priemeru DN 50 až po DN 300.  V krtkovacom vozidle s nádržou je umiestnený robustný stroj s vysokotlakovým čerpadlom. Naňho je cez hydraulický bubon pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľkých desiatok metrov. Táto hadica je ukončená tryskou, ktoré máme viacero druhov. Trysky meníme podľa profilu potrubí a druhu čisteného kanalizačného potrubia. Hydročistenie kanalizácie vodným tlakom patrí medzi najviac používané metódy na celom svete. Ide o najlepší spôsob, ako sa zbaviť rôznych typov nečistôt a usadenín v potrubí, vrátane mastnôt, vlasov, cudzích predmetov, a dokonca aj koreňov stromov. Toto tlakové krtkovanie dokonale vyčistí vnútorné steny potrubia s prietokom vody 70l/min a 160bar. Po čistení zostane potrubie ako nové.

 • Toto čistenie je vhodné pre väčšie priemery kanalizačného a odpadového potrubia.

Toto čistenie nám umožňuje prečistiť kanalizáciu z vonkajšej revíznej šachty bez nutnosti vstupu do domu. Veľmi rýchle obnovenie upchatého potrubia, minimálne riziko poškodenia potrubia. Krtkovací stroj HydroJet má veľkú čistiaca schopnosť vďaka vysokému tlaku vody.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie za dobrú cenu

Prečo krtkovanie v okrese Prievidza od nás?

 • Rýchla 1. pomoc s upchatou kanalizáciou

  Upchaté odpadové a kanalizačné potrubie je havarijný stav, ktorý treba neodkladne vyriešiť. Preto je rýchla pomoc kľúčová, aby upchaté odtoky nenapáchali viac škody na Vašom majetku. Vieme byť u Vás do pár hodín a komplexne vyriešiť problém s upchatými odpadmi a odtokmi.
 • Moderná a účinná technika

  Disponujeme profesionálnou technikou, ktorá je používaná na celom svete. Nejedná sa o hobby nástroje, ale efektívne stroje s vysokým výkonom. Tieto moderné čistiace stroje nám umožňujú prepchať akúkoľvek prekážku v potrubí. Neexistuje usadenina v kanalizácii, ktorú by dôsledne neprebili.
 • Komplexnosť služieb

  Čistením upchatých odpadov naše služby nekončia. Aby sme poskytli ten najlepší servis – poskytujeme komplexné služby. Do vnútra kanalizačného potrubia sa vieme pozrieť inšpekčnou kamerou. Monitoring potrubia Vám odhalí každý problém v kanalizácii. Naša trasovacia technika Vám zase nájde, kde presne je potrubie uložené. Somozrejmosťou sú vodoinštalačné práce.
 • Dobrá cena za profesionálne vyčistenie kanalizácie - krtkovanie

  Pri každej službe alebo výrobku každého zaujíma v provom rade cena. Krtkovanie je na tom úplne rovnako. Veľa krát sa nám stalo, že najvýhodnejšie krtkovanie bolo v konečnom výsledku najdrahšie. Prečo najdrahšie? Ak Vám krtkovanie robí amatér, tak sa problém vráti expresne rýchlo – a budete upchatý odpad riešiť opakovane. Amatérskymi prístrojmi z hobby marketu sa efektívne kanalizácia nedá vyčistiť – resp. na krátky čas. To dokážu výhradne iba profesionálne stroje s odbornou obsluhou. Dobrá cena za krtkovanie je iba vtedy, ak je potrubie vyčistené a prepchané účinnou technikou. Po profesionálnom čistení je kanalizácia plne funkčná dlhé roky.

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Všetky recenzie sú uverejnené na našom firemnom profile Google.

Krtkovanie Lara
5/5
Krtkovanie Prievidza 24/7 - Nonstop čistenie odpadov a kanalizácií

Krtkovanie Prievidza - 24/7 - nonstop linka

Ak Vás zastihol problém s upchatým odpadom alebo kanalizáciou – neváhajte nás kontaktovať. Pracujeme non-stop t.j. zastihnete nás cez víkendy, sviatky alebo v hocijakú nočnú hodinu. Dobre vieme, že upchatý odpad vie napáchať veľké škody, pre je veľmi dôležité tento havarijný stav čo najskôr odstrániť.

Často kladené otázky

Koľko stojí u Vás krtkovanie odpadov?

Je veľmi ťažké určiť fixný cenník profesionálneho čistenia odpadov – krtkovania. Upchaté potrubie má rôzne podoby. Usadeniny v potrubí môžu byť v rôznych úsekoch, môžu mať rôzne dĺžky a pod. Konkrétnu situáciu vieme zhodnotiť až na mieste a povedať cenu za vyčistenie a prepchatie potrubia. Máme profesionálnu techniku na špirálové čistenie aj na krtkovanie kanalizácie vysokým tlakom.

 • U nás sa môžete spoľahnúť, že cena bude vždy férová.
 • Amatérskymi spôsobmi alebo strojmi sa dokonale potrubie vyčistiť nedá – to treba mať na pamäti. Najlacnejšie krtkovanie je iba vtedy, ak je spravené profesionálnymi strojmi, ktoré obsluhujú skúsení krtkovači. Takto budete mať istotu minimálne na 5 až 10 rokov, dokiaľ si zase potrubie neupcháte.
 • Za aký čas bude Vaše potrubie upchaté závisí predovšetkým od Vás – ako sa budete oňho starať. Radi Vám poskytneme cenné rady, aby Vám kanalizácia slúžila bez problémov čo najdlhšie.

Okrem krtkovania poskytujeme komplexné služby – vieme potrubie kontrolovať kamerou a disponujeme technikou aj na trasovanie a lokalizáciu kanalizáície v zemi.

Môžem využiť Vaše služby v okrese Prievidza?

Áno – krtkovanie a všetky naše služby poskytujeme pre zákazníkov v celom okrese Prievidza:

 • Krtkovanie okres Prievidza, Bojnice, Bystričany, Čavoj, Čereňany, Chrenovec – Brusno, Chvojnica, Cigeľ, Diviacka Nová Ves. Diviaky nad Nitricou, Dlžín, Dolné Vestenice, Handlová, Horná Ves, Horné Vestenice, Jalovec, Kamenec pod Vtáčnikom, Kanianka, Kľačno. Kocurany, Koš, Kostolná Ves, Lazany, Lehota pod Vtáčnikom, Liešťany, Lipník, Malá Čausa. Malinová, Nedožery – Brezany, Nevidzany, Nitrianske Pravno, Nitrianske Rudno. Nitrianske Sučany, Nitrica, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Oslany, Podhradie, Poluvsie, Poruba, Pravenec. Prievidza, Radobica, Ráztočno, Rudnianska Lehota, Sebedražie, Seč, Šútovce, Temeš, Tužina, Valaská Belá, Veľká Čausa, Zemianske Kostoľany.
Výsledky hľadania •