Krtkovanie Ladce

Krtkovanie odpadov - Ladce Nonstop 24/7

Ak práve čítate tento text, zrejme u Vás nastal problém s upchatým odpadovým potrubím. Domáce spôsoby krtkovania stroskotali a Vaše odtoky sa stále plnia vodou. Ponúkame Vám rýchlo pomoc – využite naše profesionálne krtkovanie, ktoré Vás zbaví problémov s upchatými odtokmi drezov, WC, toaliet, umývadiel, pračiek, umývačiek riadu a pod. Celé Ladce a o okolie.

Upchaté odtokové potrubie nie je naozaj jednoduchá záležitosť. Domáce prepchávanie odpadov nemá žiadny efekt, alebo len veľmi krátkodobý. Najviac kritické miesta, kde sa môže upchať potrubie sú kuchyňa a kúpeľňa. Asi najčastejšie sa v našej praxi stretávame s upchatým kuchynským drezom. Spôsobujú to hlavne zvyšky jedál, mastnota, alebo rôzne nečistoty. Tieto odpady nakoniec skončia v odpadovom potrubí alebo sifóne. Tieto usadeniny sa postupne prichytávajú na vnútorné steny potrubia a časom spôsobia úplné upchatie odtoku. Upchatá kanalizácia sa môže prejaviť napr. bublaním vody v záchode – to signalizuje upchaté WC – záchod. Môžete sa spoľahnúť, že si poradíme s každou upchávkou v potrubí – aj tou najtvrdšou. Krtkovanie, ktoré 100% pomôže a za dobrú cenu. Nestrácajte zbytočne čas ani nervy a upchaté odpady zverte profesionálom. Rýchla 1. pomoc s upchatým odpadom za dobrú cenu.

Krtkovanie odpadov a kanalizácií – Ladce

  • Krtkovanie – čistenie a prepchávanie odpadov kuchynských drezov, WC, záchodov – toaliet, odpadu umývačiek riadu, pračiek, vaňových a umývadlových odtokov, odpadového potrubia sprchového kúta, čistenie ležatej alebo zvislej kanalizácie, prípojok kanalizácie,  frézovanie bytových stúpačiek a iné.

Krtkovanie Ladce - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie za dobré ceny
Frézovanie potrubia za dobré ceny v Trenčianskom kraji
Frézovanie kanalizácie

Frézovanie potrubia od tvrdých usadenín

Frézovanie potrubia je špeciálna metóda krtkovania, ktorá odstráni z vnútorných stien potrubia aj tie najtvrdšie usadeniny – ako napr. malta, betón, močový kameň, prerastené korene v kanalizácii a pod. Tieto tvrdé upchávky sa doslova odbrúsia z potrubia špeciálnymi frézovacími hlavicami. Dá sa použiť aj pomocou špirálového krtkovania aj pomocou vysokotlakového čistenia. Po odfrézovaní usadenín vieme potrubie skontrolovať kamerou.

Trasovanie potrubia v Trenčianskom kraji
Trasovanie kanalizácie

Trasovanie potrubia

Trasovanie potrubia za dobré ceny Trasovanie potrubia je unikátna technológia Trasovanie potrubia – lokalizácia kanalizácie je efektívna metóda zistenie problémov vo Vašej kanalizácii. Ak chcete zistiť, kde je uložená kanalizácia, nemusíte rozkopať celý pozemok – táto unikátna technológia Vám to prezradí. Lokalizácia potrubia Aby sme ponúkli čo najkomplexnejšie služby, máme k dispozícii aj unikátnu technológiu na trasovanie potrubia. Pomocou inšpekčnej kamery …

Monitoring potrubia - kamerovanie kanalizácie za dobré ceny
Monitoring kanalizácie

Monitoring potrubia

Monitoring potrubia — Kontrola odpadu kamerou Monitoring potrubia profesionálnymi inšpekčnými kamerami V minulosti, ak ste chceli zistiť aký problém je vo vnútri potrubia, bola to vyslovene tipovačka. Ako hovorí klasik, pár múdrych hláv dalo rozum dohromady a vymysleli úžasnú technológiu, ktorá sa volá monitoring potrubia. Monitoring potrubia – kontrola odpadu kamerou je v dnešnej dobe veľmi populárnym a užitočným pomocníkom. …

Elektromechanické čistenie odpadov za dobré ceny v Trenčianskom kraji

Elektromechanické krtkovanie odpadov

Elektromechanické krtkovanie odpadov je veľmi efektívny a bezpečný spôsob čistenia upchatej kanalizácie či odtokov. Používa sa na menšie priemery potrubiaa a nespôsobí vyplavenie splaškov do objektu ako je to pri vysokotlakovom čistení. Krtkovanie špirálou je postavené na mechanickom odstránení nánosov z vnútorných stien odpadového potrubia. Prepchávanie nečistôt a upchávok v potrubí realizujeme pomocou prenosného výkonného stroja. Tento krtkovací stroj obsahuje špirálu, ktorú poháňa elektromotor. Ohybná oceľová špirála je ukončená hrotom a dokáže efektívne prečistiť i rôzne záhyby a tvary potrubia. Hroty, nadstavce a frézovacie hlavice sú vymeniteľné podľa profilu potrubí a typu čistenej upchávky. Elektromechanické čistenie je ideálne pre menšie profily potrubí kanalizácie od DN 32 až DN 125. Špirálové krtkovanie si hravo poradí aj s 90 stupňovými kolenami. Elektrický krtko sa jednoducho ovláda a disponuje vysokou výkonnosťou, ktorá je nastaviteľná podľa potreby.
Ak sa odpadové potrubie opakovane upcháva, vieme ho skontrolovať inšpekčnou kamerou a presne zistiť, prečo nie je hladký odtok.

  • Ideálne pre krtkovanie odpadových potrubí menších priemerov – kuchynských drezov, umývadiel, vaní, sprchový kútov a pod.

Ak by aj po čistení pretrvávali problémy s neodtekajúcou kanalizáciou, pomocou monitoringu zistíme presnú blokádu a následne ju odstránime.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vďaka vysokému tlaku vody, na ktorom je táto metóda čistenia kanalizácie založená, Vám dokonale vyčistíme usadeniny aj pevné prekážky vo Vašej zvislej alebo ležatej kanalizácie od priemeru DN 50 až po DN 300.  V krtkovacom vozidle s nádržou je umiestnený robustný stroj s vysokotlakovým čerpadlom. Naňho je cez hydraulický bubon pripojená tlaková hadica s dĺžkou niekoľkých desiatok metrov. Táto hadica je ukončená tryskou, ktoré máme viacero druhov. Trysky meníme podľa profilu potrubí a druhu čisteného kanalizačného potrubia. Hydročistenie kanalizácie vodným tlakom patrí medzi najviac používané metódy na celom svete. Ide o najlepší spôsob, ako sa zbaviť rôznych typov nečistôt a usadenín v potrubí, vrátane mastnôt, vlasov, cudzích predmetov, a dokonca aj koreňov stromov. Toto tlakové krtkovanie dokonale vyčistí vnútorné steny potrubia s prietokom vody 70l/min a 160bar. Po čistení zostane potrubie ako nové.

  • Toto čistenie je vhodné pre väčšie priemery kanalizačného a odpadového potrubia.

Toto čistenie nám umožňuje prečistiť kanalizáciu z vonkajšej revíznej šachty bez nutnosti vstupu do domu. Veľmi rýchle obnovenie upchatého potrubia, minimálne riziko poškodenia potrubia. Krtkovací stroj HydroJet má veľkú čistiaca schopnosť vďaka vysokému tlaku vody.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie za dobrú cenu

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Krtkovanie Ladce 24/7 - Nonstop čistenie odpadov a kanalizácií

Krtkovanie Ladce - 24/7 - nonstop linka

Ak Vás zastihol problém s upchatým odpadom alebo kanalizáciou – neváhajte nás kontaktovať. Pracujeme non-stop t.j. zastihnete nás cez víkendy, sviatky alebo v hocijakú nočnú hodinu. Dobre vieme, že upchatý odpad vie napáchať veľké škody, pre je veľmi dôležité tento havarijný stav čo najskôr odstrániť.

  • Krtkovanie – čistenie odpadov Ladce Nonstop

Krtkovanie Ladce - často kladené otázky

Ak mám upchatý odpad - pomôžu mi domáce spôsoby prepchatia odpadov?

Ak je odpadové a kanalizačné potrubie veľmi upchaté, domáce spôsoby krtkovania sú na to prikrátke. Možno sa Vám bude zdať, že ste to vyriešili nejakou chémou, alebo horúcou vodou – ale vedzte, že je to iba na krátky čas.

  • Dôkladne vyčistiť vnútorné steny od rôznych usadenín dokážu spoľahlivo a na dlhý čas vyčistiť iba profesionálne krtkovacie stroje.
Ak si Vás zavolám - koľko stojí u Vás krtkovanie?

Je veľmi ťažké určiť fixný cenník profesionálneho čistenia odpadov – krtkovania. Upchávky bývajú v rôznych úsekoch, upchávky môžu mať rôzne dĺžky a pod. Konkrétnu situáciu vieme zhodnotiť až na mieste a povedať cenu za krtkovanie.

  • U nás sa môžete spoľahnúť, že cena bude vždy férová. 
  • Amatérskymi spôsobmi alebo strojmi sa dokonale potrubie vyčistiť nedá – to treba mať na pamäti. Najlacnejšie krtkovanie je iba vtedy, ak je spravené profesionálnymi strojmi, ktoré obsluhujú skúsení krtkovači. Takto budete mať istotu minimálne na 5 až 10 rokov, dokiaľ si zase potrubie neupcháte.
  • Za aký čas bude Vaše potrubie upchaté závisí predovšetkým od Vás – ako sa budete oňho starať. Radi Vám poskytneme cenné rady, aby Vám kanalizácia slúžila bez problémov čo najdlhšie.
Môžem využiť krtkovanie a ostatné služby v Ladcoch?

Áno – krtkovanie a všetky naše služby poskytujeme pre zákazníkov v Ladcoch.

Výsledky hľadania •